خاکستری آمریکا ایرانی ممنوعیت آمریکایی

خاکستری: آمریکا ایرانی ممنوعیت آمریکایی ایرانیان اتباع ایران دونالد ترامپ سفر به آمریکا

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات 6 بازی با عضله پاره جهت استقلال بازی کردم / ابراهیمی

هافبک دفاعی استقلال از روزی که جهت این تیم بازی‌هایش را شروع کرده نتیجه های آبی‌های تهرانی کاملا دگرگون شده است است و این تیم در خط دفاع نمایش خوبی داشته است.

6 بازی با عضله پاره جهت استقلال بازی کردم / ابراهیمی

ابراهیمی: 6 بازی با عضله پاره جهت استقلال بازی کردم

عبارات مهم : ایران

هافبک دفاعی استقلال از روزی که جهت این تیم بازی هایش را شروع کرده نتیجه های آبی های تهرانی کاملا دگرگون شده است است و این تیم در خط دفاع نمایش خوبی داشته است.

امید ابراهیمی در گفت وگو با ورزش سه، صحبت های جذابی در مورد شرایط خودش، استقلال و همچنین تیم ملی در جام جهانی به زبان آورد که در ادامه آن را می خوانید:

6 بازی با عضله پاره جهت استقلال بازی کردم / ابراهیمی

در مورد مصدومیت طولانی ات صحبت کن. شاید این مصدومیتت جهت خودت هم که سال ها در فوتبال کشور عزیزمان ایران بازی می کنی کمی عجیب باشد. قبول داری؟

واقعیتش را بخواهید امروز می خواهم در گفت وگو با ورزش سه صحبت هایی را به زبان بیاورم که هرگز آنها را نگفته ام. من در 5، 6 بازی آخری که فصل گذشته جهت استقلال بازی کردم، مصدوم بودم ولی به خاطر شرایط تیم و با عضله زیرشکم پاره به میدان رفتم. در بازی با سپاهان که آخرین بازی ما در لیگ گذشته بود آنقدر درد داشتم که حتی با پای راست نمی توانستم ضربه بزنم ولی چون بازی بسیار حساسی بود و استقلال در صورت پیروزی می توانست سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بگیرد بازی کردم و حتی یک ضربه با پای راستم هم نزدم و تمام بازی را با پای چپ بازی کردم. ولی در دقیقه 60 بازی برگشت با التعاون در لیگ قهرمانان آسیا آنقدر مصدومیتم وخیم شد که حتی نمی توانستم راه بروم و تعویض شدم.

چطور شد که در نهایت تصمیم گرفتی عمل جراحی کنی؟

هافبک دفاعی استقلال از روزی که جهت این تیم بازی‌هایش را شروع کرده نتیجه های آبی‌های تهرانی کاملا دگرگون شده است است و این تیم در خط دفاع نمایش خوبی داشته است.

اول باید بگویم که در دورانی که من فوتبال بازی می کنم هرگز مصدومیت را تجربه نکرده بودم. بعد از اینکه شرایط مصدومیت من وخیم شد با پزشکان تیم مشورت کردم و با صلاحدید آنها عمل جراحی کردم. واقعا این مدت جهت من سخت بود چراکه همانطور که گفتم هرگز این شرایط را تجربه نکرده بودم و البته دوست نداشتم از تیمم دور باشم.

اما در این مدت که برگشته ای انتقادی که به تو می شود این است که هنوز با شرایط آمادگی فاصله داری و امید ابراهیمی که در فصول گذشته دیده بودند را در این فصل نمی بینند؟

من قبول دارم ولی از طرفداران تیم استقلال هم انتظار دارم شرایط را درک کنند. من تا حالا در فوتبالم مصدوم نبودم ولی در آخر فصل گذشته مصدومیتی نصیبم شد که باعث شد 5 ماه از فوتبال دور باشم. من حتی به گواه اخباری که در رسانه ها منتشر شد سریعتر از موعد برگشتم چون هنگامی که شرایط استقلال را می دیدم و متوجه شدم که این تیم به من نیاز دارد درنگ نکردم و گفتم با هر شرایطی که شده است باید برگردم چراکه ناراحت بودم هنگامی که می دیدم استقلال شرایط بدی دارد، تیم به من نیاز دارد و نمی توانم بازی کنم.

اما اتفاق مثبت جهت تو و استقلال این است که بعد از بازی با ذوب آهن که برگشته ای نتیجه های این تیم کاملا بهتر شده است است؟

6 بازی با عضله پاره جهت استقلال بازی کردم / ابراهیمی

من از همان وقت که برگشتم تمام تلاشم را کردم که عالی ترین عملکرد را داشته باشم و در هر بازی تلاش می کنم کاری کنم که کادرفنی ازمن انتظار دارد. در این مدت ما به جز یک گلی که از پرسپولیس از روی نقطه پنالتی دریافت کردیم دیگر گلی نخورده ایم و ساختار دفاعی ما بسیار بهتر شده است هست. در همین مدت ما فقط یک باخت خفیف برابر پرسپولیس داشته ایم و کلا شرایط بهتر شده است هست. شاید خیلی ها از امید ابراهیمی انتظار داشته باشند که گل بزند و پاس گل بدهد ولی من همان کاری را باید انجام بدهم که کادرفنی از من انتظار دارد. آقای شفر از زمانی که سرمربی استقلال شده است از من می خواهد که زیاد با محوریت دفاع کردن در زمین حاضر شوم، یک وقت اجازه داشتم در حملات شرکت کنم ولی حالا شرح وظایف من این است که زیاد عقب زمین باشم و بازیسازی را از عقب شروع کنم و طبیعی است که در این شرایط گل زدن سخت تر می شود. با این حال من هر روز در تمرینات تلاش می کنم که همان امید ابراهیمی ای شوم که همه از من انتظار دارند و مطمئنم که این اتفاق می افتد چراکه واقعا داریم زحمت می کشیم.

هافبک دفاعی استقلال از روزی که جهت این تیم بازی‌هایش را شروع کرده نتیجه های آبی‌های تهرانی کاملا دگرگون شده است است و این تیم در خط دفاع نمایش خوبی داشته است.

از نظر تو استقلال با شفر چقدر عوض کردن کرده است؟

من ترجیح می دهم جواب پرسش شما را اینطور بدهم؛ اول فصل ما بازیکنان مصدوم زیادی داشتیم و واقعا بدشانسی هم باعث شد که در خیلی از بازی ها پیروز نشویم. اگر توپ های ما گل می شد مطمئنا شرایط ما شرایط بسیار بهتری می شد. من هر لحظه به بازیکنان تیم مان می گویم که شما بازیکنان بسیار خوبی هستید، خودتان را در آیینه نگاه کنید و متوجه بشوید که هر کدام چقدر بازیکنان با کیفیتی هستید. خدا را شکر الان اوضاع استقلال متحول شده است است و ما نتیجه های خوبی گرفته ایم که مطمئنم در ادامه فصل این نتیجه های را بهتر هم می کنیم.

ولی به هر حال شما تا اینجای کار مثل فصل گذشته امتیازهای زیادی از دست داده اید و حالا دیگر به نظر نمی رسد استقلال شانسی جهت قهرمانی داشته باشد.

6 بازی با عضله پاره جهت استقلال بازی کردم / ابراهیمی

همین دو فصل که شما می گویید ما تغییرات بسیار زیادی در تیممان داشته ایم، بازیکنان زیادی آمده اند و بازیکنان زیادی هم از تیم ما جدا شده است اند و شما حق بدهید که وقت می برد یک تیم تازه با هم هماهنگ شوند ولی من مطمئن هستم همانطور که فصل پیش نیم فصل اول شرایط خوبی نداشتیم و در نیم فصل دوم همه چیز را جبران کردیم این فصل هم همین اتفاق جهت ما رقم می خورد. مطمئن باشید یک روزی غول خفته ای که در درون استقلال است بیدار می شود و ما می توانیم همه تیم ها را شکست دهیم و آن روز که من مطمئنم می رسد هیچ تیمی برابر ما روز راحتی نخواهد داشت.

قبول داری شاید شانس قهرمانی استقلال به صفر رسیده و فقط باید جهت رسیدن به جام قهرمانی تلاش کنید؟

من فقط این را می گویم که در فوتبال هیچ چیز غیرممکنی وجود ندارد و ما تا آخرین لحظه جهت رسیدن به عالی ترین ها تلاش می کنیم. همانطور که گفتم انرژی ای در درون استقلال است که اگر آزاد شود می توانیم به عالی ترین اتفاق ها دست پیدا کنیم.

همانطور که به تو انتقاد می شود، سجاد شهباززاده هم این روزها فشار زیادی تحمل می کند. فکر می کنی انتقادهایی که به او می شود منطقی است؟

سجاد بازیکن خیلی خوبی است که فصل گذشته جهت پیشرفت در فوتبالش ترجیح داد به اروپا برود. سجاد دو فصل قبل که در استقلال بود، یکی از عالی ترین بازیکنان تیم بود و بعد از حضور در فوتبال اروپا ترجیح داد به منزل اش برگردد و ما همه از این اتفاق خوشحال هستیم. ولی متاسفانه در فوتبال ما عملکرد بازیکن را هفته به هفته می بینند و همین باعث می شود روی بازیکن به خاطر چند هفته گل نزدن فشار بیاید ولی من مطمئنم شهباززاده شرایط را عوض کردن می دهد. مطمئنا هیچ بازیکنی از گل نزدن خوشحال نیست ولی شهباززاده سخت تمرین می کند و مثل علی قربانی و جابر انصاری تلاش می کند که استقلال به عالی ترین روزهای خود برسد.

در مورد قرعه کشور عزیزمان ایران در جام جهانی صحبت کن. دوست داری چه تیم هایی با کشور عزیزمان ایران همگروه شوند؟

برای مردم و هواداران فوتبال اینکه تیم ملی با تیم های بزرگی مثل آرژانتین بازی کند، یک اتفاق تاریخی است و آنها دوست دارند بازی ما برابر تیم های بزرگ را ببینند. ولی من خودم به موفقیت کشور عزیزمان ایران فکر می کنم و بنابراین آرزو می کنم که عالی ترین قرعه با راحت ترین تیم ها به ما بخورد تا بتوانیم در جام جهانی عالی ترین شرایط را داشته باشیم.

خودت در بچگی دوست داشتی برابر کدام تیم بازی کنی؟

اول که طرفدار تیم ملی کشور عزیزمان ایران هستم و هیچ تیمی را زیاد از آن دوست ندارم ولی در درجه دوم اسپانیا را هر لحظه دوست داشتم چون طرفدار رئال مادرید هستم و بازیکنان زیادی از این تیم در تیم ملی اسپانیا بازی می کنند.

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

6 بازی با عضله پاره جهت استقلال بازی کردم / ابراهیمی

6 بازی با عضله پاره جهت استقلال بازی کردم / ابراهیمی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs